Saaremaa looduse mitmekülgsusega tutvumiseks pakume nii pikemaid reise kui lühemaid matkasid. Vali huvipakkuvaim ja võta ühendust e-posti teel ninasepuhkemajad@mail.ee või helistades telefonil +3725160363.


2-päevane Lääne-Eesti looduse õppereis
Lastegruppidele mõeldud 2-päevane õppereis viib osalejad läbi kauni ja eriilmelise Lääne-Eesti looduse.
Esimesel päeval külastame Matsalu rahvusparki, Puhtu kaitseala ja Puhtulaidu ning sõidame praamiga üle Virtsu Odalätsi allikate juurde. Ööbime Ninase puhkekülas, kus õhtul lõkke valguses päeva kokku võtame ning tervitame ka üht üllatuskülalist.
Teisel päeval jätkame ringreisiga ja külastame Ninase panka, Panga panka ja Kaali kraatrit. Tagasiteel mandrile tutvume veel ka Üügu pangaga Muhumaal, kus leiame erinevaid ürgseid koopaid ja allikaid.
2-päevase loodusreisi sisse on arvestatud mõnusad puhke- ja lõunapausid ning lastel on võimalik juhendajatelt küsida küsimusi ja arutleda nähtu ning kogetu üle. Vestlusprogrammi viib läbi aastaid erinevate loodusprojektidega seotud loodusteaduste  magister Veronika Padar.

Matk Viidumäe matkarajal
Viidumäe matkarada asub samanimelisel looduskaitsealal. Matkarada asub Saaremaa vanimas osas ja pakub mitmekülgset avastamisrõõmu erinevatest metsakooslustest arvukate kaitsealuste liikideni.
Matk Viidumäe matkarajal kestab kuni 4 tundi, grupi miinimumsuurus 5 inimest.

Matk Vilsandi Rahvuspargis Harilaiu matkarajal
Saaremaal Vilsandi rahvuspargis asuv Hariulaiu matkarada pakub võimalust tutvuda ainulaadse inimtühja rannnikuloodusega. 
Matk Harilaiu matkarajal kestab kuni 5 tundi, grupi miinimumsuurus on 5 inimest.

Reis Abruka saarele
Saaremaa lõunarannikul asuv Abruka saar pakub avastamiseks ürgseid salulehtmetsasid ja rannaniite. Lisaks lopsakale loodusele pakub Abruka saar avastamiseks ka omanäolist saarekultuuri ja hingematvaid merevaateid.
Reis Abrukale kestab reede õhtust kuni pühapäeva lõunani (soovi korral saab valida ka teisi aegasid) ja sisaldab tutvumist Abruka saarega koos matkajuhiga ning ööbimist puhketalus, toitlustust, pileteid Roomassaare sadamast Abrukale ja tagasi.

Reisi või matka broneerimiseks või lisainfo küsimiseks võta ühendust e-posti teel ninasepuhkemajad@mail.ee või helistades telefonil +3725160363.