Ninase puhkeküla asub Saaremaal Tagarannas kaunis mereäärses männimetsas - puhkekülas saab nautida maalilist Saaremaa loodust ja veeta aega endale meelepärasel viisil ja seltskonnaga. Tule üksi vaikust nautima või armsamaga kauneid hetki kogema, suure perega lõbusalt aega veetma või sõpruskonnaga mõnd sündmust tähistama. Ootame kõiki!

Mererannas asuvas puhkekülas on kokku 40 magamiskohta kahe- ja neljakohalistes kämpingutes ning kahes suuremas majas. Rohkearvulisema seltskonna puhul saab lisakohti tekitada mändide vahel telkides.

Puhkekülas on külaliste kasutada täisvarustuses köök, soovijatele pakume võimalust ette tellida ka hommiku - ja  õhtusöök. Suuremate sündmuste tarbeks aitame hea meelega ka toitlustuse korraldamisel.

Saunamõnude nautimiseks asub puhkekülas saunamaja, mis pakub nii head kuuma leili kui hingetõmbepauside ajaks terrassilt kauneid vaateid ümbritsevale loodusele. Eraldi on võimalus kasutada ka tünnisauna.

Puhkeküla hoonetest kiviviske kaugusel asuv mererand pakub kosutavat värskendust nii saunasõpradele kui ka teistele veerõõmude nautlejatele. 

Sisukaks ajaveetmiseks pakume lühemaid matkasid ja pikemaid reisi erisuurustes seltskondadele, kooligruppidest töömeeskondadeni.

Kohtumiseni Tagarannas, Ninase puhkekülas!

Majutus

Mererannas asuvas puhkekülas on kokku 52 magamiskohta kahe- ja neljakohalistes kämpingutes ning kahes suuremas majas.
Loe lähemalt siit >>

Toitlustus

Puhkeküla külaliste kasutada on täisvarustuses köök, soovijatele pakume võimalust ette tellida ka hommiku-, lõuna- või õhtusöök.
Loe toitlustuse kohta siit >>

Saun

Mereäärses puhkekülas asuv saun pakub lisaks kuumale leile võimalust vahepealseks kosutavaks supluseks värskendavas merevees.
Loe lähemalt siit >>