Puhkekülas on 10 kahekohalist ja 2 neljakohalist kämpingut, mida saab rentida nii ühe- kui mitme kaupa. Kokku mahub kämpingutesse majutuma 28 inimest. Kõigis kämpingutes on ühekohalised voodid ja väikene puhkenurk. Pesemisruumid on ühised ning asuvad seminarimajas.

Köögimajas on majutuskohti 6 inimesele – voodikohad asuvad teisel korrusel avatud toas. Köögimajas ööbivad külalised saavad kasutada seminarimaja eesküljel asuvaid pesemisruume ja wc-d.

Seminarimaja pealne mahutab ööbima 4 inimest. Seminarimaja esimesel korrusel on seminariruum, mõnusalt köetav ahi, mis hoiab sooja ja õhtupäikesele avanev terass. Seminarimaja eesküljel asuvad üldkasutatavad pesuruumid ja wc.

Kokku mahub Ninase puhkekülla mugavalt siseruumidesse majutuma 40 inimest. Vajadusel saab lisakohti juurde metsa rüpes telkides.

Kõikidele ööbijatele on kohapeal olemas voodipesu ja vannilina.

Meie kodukorraga saad tutvuda siin: Ninase kodukord.pdf

Ninase puhkeküla külastamiseks on vajalik eelnev broneering - tutvu hinnakirjaga ning uuri erinevate võimaluste kohta ja küsi hinnapakkumist e-posti teel ninasepuhkemajad@mail.ee või helistades telefonil +3725160363.